Naše práce končí až tehdy, pokud jste spokojeni Vy!

Specializace a disciplíny

Propagační grafika - nabízíme široké spektrum služeb v oblasti návrhu a výroby grafických propagačních materiálů, které můžete využít pro vlastní prezentaci. Pod tuto oblast zahrnujeme tyto služby: vizitky, propagační letáky a plakáty, grafický návrh trik, poukazy, noviny, jídelní lístky apod.

Webdesign a tvorba www stránek - při tvorbě www stránek se především snažíme vyjít vstříc naším zákazníkům a tvoříme stránky tak, aby byly co nejvíce přehledné, responzivní pro všechna zařízení a vzhledově líbivá podle dnešních trendů. K tvorbě webových stránek používáme nejnovější technologie jako HTML5, CSS3, jQuery a další. Sledujeme nejnovější trendy, abychom mohli nabídnout nejlepší zpracování pro Váš projekt.

Kresba a ilustrace - nabízíme tvorbu ilustrací v elektronické nebo fyzické podobě. Můžeme pro vás zhotovit portrét, obraz, grafických návrh, vše je o domluvě. Zde opravdu záleží na Vaší představě. Nebojte se přijít s návrhem, poradíme Vám nebo pomůžeme s jeho realizací.

Knižní vazby - individuálně jsme schopni udělat návrh či vytvořit ilustrace do knih či na knižní vazby.

Jsme skupinka mladých lidí, co se zajímá především o grafiku, web design, kresbu, malbu, ale třeba i o programování webových stránek či jiných webových aplikací. Tato práce je spíše naší volnočasovou aktivitou, takže ji děláme rádi a těší nás každý další dokončený projekt, především pak ten, u kterého je zadavatel stejně spokojený jako my. Chcete být i Vy další náš spokojený zákazník? Napište nám! Těšíme se na Vaše projekty.

Reference

12>

Chvilka pro Andreje

Puchovský Gazda

Alza - PC Sestavy

Křížovníci

Pivovar Radobyčice

Atelier Projektor

Geodezie Monhart

Palivová dřeva Arttech

Pivnice Lidový Dům

U Stočesů

Monitorovací systém

Toroložiska

O nás

Náš tým

Everything Design, název naší malé grafické skupinky, vznikl velice prostě. Jelikož se každý z nás zabývá trochu odlišným odvětvím grafiky, rozhodli jsme se, že nebudeme název nijak kombinovat, ale že vše shrneme pod jeden název, aby bylo jasné, že se nezaměřujeme pouze na jednu grafickou disciplínu. Naší hlavní specializací je především tvorba propagační grafiky a webových stránek. Velké množství grafiky, vychází ovšem z grafických návrhů či reprodukcí, které byly vytvořeny manuálně. Do tohoto manuálního odvětví řadíme především ruční práce, do kterých zahrnujeme kresbu, malbu a tvorbu knižních vazeb.

Jakub Šimandl

Zaměření: web design, illustrace, propagační grafika, tvorba tiskovin programování

Mojí největší zálibou je tvorba počítačové grafiky, ale programuji rád i webové stránky, především ale jejich vzhled a grafiku. Dalo by se říci, že vše, co se týká webu a grafiky, především pak té propagační, je mé hobby. I přes to, že jsem vystudoval IT, mě grafika naplňuje nejvíce, proto momentálně studuji VŠ s grafickým zaměřením a pracuji pro sociální síť signály.cz jako grafik. Nejvíce se věnuji tvorbě propagační grafiky, jako jsou loga, plakáty, bannery apod. Často se ale pouštím do tvorby kompletních webových stránek, což zahrnuje celkové zpracování stránek jako je grafický návrh, realizace grafického návrhu do webové podoby (např. šablona v HTML5 nastylována pomocí CSS3) a následné vytvoření administrace webu nebo nasazení šablony na redakční systém. Pro úpravu fotek, tvorbu rastrové grafiky a grafické návrhy využívám program Adobe Photoshop CC. Pro tvorbu vektorové grafiky (návrhy logotypů, ilustrací apod.) využívám Adobe Illustrator CC. Propagační materiály jako jsou vizitky, časopisy a plakáty tvořím v programu Adobe InDesign CC. Web design a funkce webu nejčastěji programuji v programu PSPad. Strukturu a styl stránek kóduji v značkovacím jazyku HTML5 a kaskádovém stylu CSS3. Webové funkce a interaktivní prvky jsou psané ve skriptovacím jazyku PHP, MySQL pro databáze a JavaScript (jQuery, AJAX) pro interaktivní prvky.

Lukáš Hořínek

Zaměření: Propagační grafika, kresba, tvorba a úprava videí, webdesign, vazby, tvorba tiskového materiálu

O tom, že moje pracovní zaměření bude v grafickém oboru, sním od doby, kdy jsem přestal snít, že se stanu ovocem do Jogobelly. Mojí velikou zálibou je kresba, která se mě drží již od dětství. Od té doby jsem nakreslil doslova několik set obrázků zahrnující portréty, krajinu, atd. Nejvíce mě ale baví komiksová kresba. Kreslím spoustu komiksových postaviček a už několikrát jsem se pokoušel vytvořit vlastní komiks, který jsem ale nikdy nedokončil, protože mě pokaždé osvítil nápad na jiný. Později k mým zájmům přibyl i grafický design. Odmaturoval jsem v oboru polygrafie na Střední průmyslové škole grafické – Hellichova. Nyní se studiem pokračuji na Vyšší odborné škole grafické. Ke studiu si ještě přivydělávám jako grafik. Takže grafika se mě v podstatě drží každý den od rána do večera. Zabývám se úpravou fotek, tvorbou log, grafickou úpravou webových stránek, úpravou letáků, plakátu atd. Dále mám všeobecné znalosti z polygrafie od tvorby tiskových podkladů, přes předtiskovou přípravu, tisk, dokončovací zpracování až po distribuci. Fotky upravuji v programu Adobe Photoshop, na vektorovou grafiku (loga, piktogramy atd..) používám program Adobe Illustrator a na propagační materiály (vizitky, časopisy, knihy atd..) používám program Adobe Indesign. Také se zabývám tvorbou a úpravou videí na což používám Sony Vegas Pro 11 a nově jsem se začal učit s programem Adobe AfterEffects.

Kontaktujte nás

Napiště nám vzkaz pomocí našeho formuláře, nebo pošlete dotaz přímo na náš email info(zavináč)everythingdesign.cz. Případné dotazy rádi zodpovíme.


Maximální počet znaků: 1000

Přihlášení

Zapomenuté heslo?